Největší prodejce ojetých automobilů pokračuje v zajištění vysoké bezpečnosti zaměstnanců i zákazníků, se kterým začal již téměř před rokem se začátkem pandemie. Kromě dezinfikování prodávaných automobilů teď AAA AUTO také testuje na Covid-19 své zaměstnance.

Již téměř rok bojuje celý svět s pandemií koronaviru a zajištění bezpečnosti před virem je tak pro podnikatele základem, aby zajistili bezpečné prostředí pro své zaměstnance i zákazníky. Skupina AURES Holdings, provozovatel sítě autocenter AAA AUTO, spustila 24.2.2021 antigenní testování svých zaměstnanců přímo na pracovišti. První den se ho zúčastnilo 170 zaměstnanců. Testování bude probíhat dvakrát týdně.

„Již na samotném počátku pandemie koronaviru jsme spustili napříč celou společností soubor ochranných opatření, díky kterým chráníme naše zaměstnance i zákazníky před nákazou. Zdravotní stav našich prodejců pravidelně kontrolujeme nejen měřením teploty, k čemuž jsme již před rokem nakoupili teploměry pro všechny pobočky. Samozřejmostí je používání ochranných prostředků, jako jsou respirátory a rukavice. Nově umožňujeme našim zaměstnancům i antigenní testování přímo na pracovišti, které jsme spustili jako první na naší pražské centrále, kde je na 800 zaměstnanců. Testování je dobrovolné, proto jsem ráda, že je o něj velký zájem. Jen první den se takto nechalo otestovat 170 kolegů,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Společnost bude takto testovat zaměstnance dvakrát týdně. „Do budoucna plánujeme zajistit našim zaměstnancům i očkování proti Covid-19, stejně jako v minulosti například očkování proti chřipce,“ doplnila Topolová.

Síť AAA AUTO již od začátku pandemie koronaviru pravidelně dezinfikuje nabízené vozy i prostory svých poboček. „Pro dezinfekci vozů jsme nakoupili nové technologie a zpřísnili procesy tak, aby auta byla zcela bezpečná. Bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců je pro nás na prvním místě,“ dodala Karolína Topolová.

Proces čištění vozů byl vždy v AAA AUTO na vysoké úrovni, před rokem byl navíc posílen specificky o úkony posilující dezinfekční účinky. Mezi ně patří dezinfekce všech povrchů, volantu, řadicí páky, klíčů, madel či klik. Zákazníci, kteří si automobil mohou koupit jen on-line, tak mají jistotu, že jejich automobil jim od prvního dne zajistí nejbezpečnější způsob cestování.

Lidé si mohou vozy, o které mají zájem, vybrat na internetových stránkách www.aaaauto.cz a on-line si je zarezervovat. Na Call centru se na zelené lince 800 110 800 následně domluví na místě a čase předání automobilu, doma nebo tam, kde se jim to nejvíce hodí. Vydezinfikovaný vůz na místo přistaví prodejce s ochrannými prostředky. On-line si automobil z AAA AUTO nebo Mototechny od začátku pandemie jen v České republice pořídilo již téměř 6000 lidí.