Napište recenzi svého auta a vyhrajte iPad Air!

Pobočky

Rudolfovská 463/99
kraj
Zobrazit na mapě

Zkušenosti s prodejcem

kupsiauto

Vstřícnost

Přiměřená

Férovost

Žádná sláva

Zázemí

Žádná sláva

Odbornost

Žádná sláva

Rozsah služeb

Žádná sláva

Zákazníci hodnotí

Nic moc

33 %

Zákazníci hodnotí prodejce

Celkem 3 recenze

Jan před 4 měsíci
březen 2019 Datum koupě
BMW Značka
X3 Model

36 %

Celková spokojenost

Vstřícnost

Férovost

Zázemí

Odbornost

Rozsah služeb

Další parametry

Stav tachometru nyní: 200 000 km | Prodejce: Autobazar / Autorizovaný prodejce - kupsiauto

Michal z Prahy před 1 rokem
červen 2018 Datum koupě
Ford Značka
Focus Model

44 %

Celková spokojenost

Vstřícnost

Férovost

Zázemí

Odbornost

Rozsah služeb

  • Nevím, vůz jsem kvůli jednání prodejců neměl možnost koupit
  • Jednání prodejců

O prodejci

Hodnocení v procentech vpravo nemohu adekvátně posoudit. V autobazaru jsem nebyl a nelze nechat pole prázdné. Nejde poté dokončit hodnocení. Berte ho proto prosím s nadhledem. Ovšem položka “FÉROVOST” je jedna hvězdička až zbytečně moc. Méně nejde dát.
Vstřícnost *** (po telefonu byli milý a dalo se s nimi na ledačem domluvit)
Férovost * (viz popis výše)
Zázemí * (jedna hvězda, biť jsem tam nebyl, protože údajně nemají ani zvedák, aby se člověk mohl na auto podívat ze spoda)
Odbornost * (jedna hvězda, protože když napíšou k vozu TOP STAV a pak mi řeknou, že nejdou stahovat zadní okna a vidím na fotkách, že je upadlé madlo pro otevírání kastliku, tak to taky o ničem dobrém nic moc nesvědčí)
Rozsah služeb *** (tři hvězdy, protože jim nechci křivdit. Na web.stránkách mají vypsaných služeb poměrně dost – ovšem jaka ne jejich kvalita – těžko říct, nemám osobní zkušenost)

Problémy

Dobrý den,

biť jsem zde ani vůz neměl možnost koupit, tak se s Vámi musím podělit o nepříjemnou zkušenost s těmito prodejci. Vyhlédl jsem si na webových stránkách vůz. V pátek ráno se s nimi telefonicky dohodl na tom, že si přijedeme z Prahy vůz prohlédnout a v případě, že splní naše očekávání koupit. Bylo mi slíbeno, že mi do druhého dne vůz zarezervují. Dohodl jsem se i na tom, že mi vůz prohlédne můj mechanik a neměli ani problém s prohlídkou vozu v nedalekém servise u dealera vozů Ford. Odpoledne jsem si ještě volal o VIN kód a tím zároveň potvrdil i sobotní schůzku. Zhruba po 40ti minutách mi z bazaru volali, že vůz prodali jinému zájemci. Nechci zde spekulovat o důvodu, proč se takto rozhodli poté, co jsem jim 40 min před tím volal, nicméně toto jednání mi nepřijde férové a proto bych se s touto zkušeností chtěl podělit i ostatními potenciálními zájemci o koupi vozů u těchto prodejců. Nejvíce mě mrzí to, že jsem kvůli nim vypotřeboval 1 den dovolené. Ale jak se říká, “vše špatné je k něčemu dobré” a utěšuje mě fakt, že s vozem pravděpodobně něco nebylo v pořádku a ušetřil jsem tedy za cestu a výdaje spojené s výdaji pro mechanika. Tak snad příště, ale určitě ne v autobazaru kupsiauto.cz.

Prodejcům přeji mnoho úspěchů s tímto přístupem,
Michal z Prahy 😉

Další parametry

Prodejce: Autobazar / Autorizovaný prodejce - kupsiauto

Michal před 2 roky
leden 1970 Datum koupě
Ford Značka
Mondeo Model

20 %

Celková spokojenost

Vstřícnost

Férovost

Zázemí

Odbornost

Rozsah služeb

Problémy

Rozhodně se vyhněte autobazaru v Českých Budějovicích a to kupsiauto.cz !!!! Koupil jsem u nich Ford Mondeo titanium sport 2009 2.2 l. Prodejci vypadají mile a seriozně,ale auta tomu neodpovídají. Mají dovoz z Německa..nechají vás klidně jet na převozních značkách 300 km a přitom auto není registrováno v ČR..to jsem si to auto mohl koupit rovnou sám v DE. Další závažná věc,pravý bi-xenou byl na autě z anglického pravého řízení a s tím jsem neprošel technickou kontrolu,poznáte to pouze na technické,nové nejlevnější stojí 8 000 kč,po telefonickém a emailovém stěžování a žádání o uhradu škody majitel kupsiauto.cz dělá mrtvého brouka a neozívá se. Další velký mínus..prodejce uváděl,že orifinál auto radio přehrává DVD a samozdřejmě,že to DVD nepřehrává,pouze normální CD,dále že auto má vstup na USB..také to žádné nemá !!! Toto jsem vše zjistil až po koupi auta o 300 km dál,to aby člověk nakonec trávil v autobazaru týden a vše vyskoušel a jim nevěřil. NEDOPORUČUJI KUPSIAUTO.CZ

Další parametry

Stav tachometru nyní: 175 km | Prodejce: Autobazar / Autorizovaný prodejce - kupsiauto

Jak správně vybírat ojetinu a na co si dát pozor?