Chcete Porsche 911? Ehm, kdo by nechtěl, položit otázku takto asi není příliš štastné. Přesnější by bylo zeptat se, zda – pokud uvažujete o Prosche 911 – není právě to, které jsme našli v nabídce, pro vás ideální. Jde o generaci 997, tedy o poslední s atmosférickým motorem, nástupce 991 už disponoval od faceliftu přeplňováním… Tady je motor s objemem 3,8 litru a výkonem 261 kW, tedy 355 koní. Pokud jste někdy slyšeli o možných potížích technického rázu ústících v generální opravu s vysokými náklady, tak tady toto nehrozí – auto prošlo velkým servisem a motor je kompletně revidován a je na něj záruka u servisního a prodejního centra Porška.

Auto má najeto 121.000 km, nicméně je ve stavu srovnatelném s novým vozem, prošlo totiž kompletní revitalizací, dostalo řadu nových dílů, o motoru už tady zmínka padla, komplet zrenovovaný je interiér v hnědé kůži, nový je i lak karoserie v ostínu Racing Green.

Výbava? Vlastně maximální ve vztahu k danému modelu a generaci, nadšence bude spíše zajímat asi typ pohonu – síla z plochého motoru jde na zadní kola přes šestistupňovou manuální převodovku. Auto má novou STK, čili platnou až do léta 2021 a v pordeji je za 1.200.000 Kč.

Kontakt na prodávajícího: 735 000 902